2019-2020 ERASMUS SEÇİM DUYURUSUTüm Duyurular
08
MART

 

2019 – 2020 ERASMUS SEÇİM DUYURUSU

 

  • 2019-2020 Eğitim-Öğretim dönemi için Erasmus nihai üniversite seçimleri 14.03.2019 Perşembe günü saat 12:00 – 13:00 arası C-150 No’lu sınıfta yapılacaktır. Tercih yapacak tüm öğrencilerin toplantıya katılmaları zorunludur.

 

  • Seçim toplantısında nihai üniversite seçimleri yapılacak olup toplantıya gelmeyenler için sonrasında yerleştirme işlemi kesinlikle yapılmayacaktır. Bir öğrencinin başka bir öğrenci için tercih/seçim yapmasına kesinlikle izin verilmemektedir.

 

  • Üniversite seçim toplantısına gelemeden önce her öğrencinin, kontenjanların dolma ihtimaline karşı, en az 5 adet üniversite belirlemeleri faydalı olacaktır. Üniversiteler ile ilgili önemli bilgilere, http://avesis.yildiz.edu.tr/cfkumru/ sitesindeki duyurulardan, AB ofisinin sayfasındaki ikili anlaşmalardan ve üniversitelerin web adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

  • Tercih işlemleri bittikten sonra Erasmus süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bu bağlamda, tercih yapanların bilgilendirme bitene kadar beklemeleri gerekmektedir.

 

Elektrik Müh. Bölümü

Erasmus Koordinatörlüğü