BİTİRME ÇALIŞMASI TESLİM DUYURUSUTüm Duyurular
21
ARA

• Bitirme Çalışması'nın teslim tarihi  28 Aralık 2018 Cuma ve 31 Aralık Pazartesi günleridir. Bitirme Çalışma'ları saat 16:00’a kadar Bölüm Sekreterliği’ne teslim edilecek olup, ilgili tarihler öncesinde ve sonrasında teslim alma işlemi yapılmayacaktır. 

 

• Öğrenciler Bitirme Çalışmalarını dijital formatta (PDF ve Word biçiminde ) oluşturup 4 Adet CD’ye basılmış olarak, Tez Teslim Tutanağı ile birlikte bölüme teslim edeceklerdir. 

 

• Tez çalışmasının dijital hali her iki formatta (PDF ve Word biçiminde)  Numara_İsim_Soyisim_Bitirme _Tezi (Örn: 12013003_Mehmet_Yılmaz_Bitirme_Tezi) şeklinde isimlendirilmeli ve CD üzerine de tezi yapan Öğrencinin Numara, İsim Soyisim bilgileri ile birlikte danışmanının ünvanı, ismi ve soyismi yer almalıdır.

 

• 4 Nüsha olacak şekilde hazırlanan bu CD’ler tercihen kağıt bir CD zarfı veya plastik bir CD kabıyla teslim edilmelidir.

 

• Bitirme tezini alan öğrenci, tez danışmanın talep etmesi durumunda 1 adet kağıt baskı ve karton ciltli tezi hazırlayarak bizzat danışmanına ulaştırması zorunludur. (Bu durum için tez teslimi öncesinde tez danışmanınızdan bilgi alınız.)

 

• Ekteki Teslim Tutanağında bulunan danışman kısmında hangi öğretim üyesi ile tez yapılmış ise onun ismi ve imzasının bulunması gerekmektedir.

 

• Not: Bitirme Tezi grup çalışması halinde yapılmış ise Teslim Tutanağının her öğrenci tarafından ayrı ayrı doldurulması gerekmektedir.

"Bitirme Çalışması Konusu"nun hem İngilizce hem de Türkçe olarak yazılması gerekmektedir.

 

LİSANS ÖĞRETİMİ BİTİRME ÇALIŞMASI İLKELERİ

 

FR-0956-Elektrik Mühendisliği Bölümü Bitirme Tezi Teslim Formu

 

FR-0895-Elektrik-Elektronik Fakültesi Bitirme Çalışması Değerlendirme Formu ve Jüri Raporu

 

Bitirme Çalışması CD Kapak Örneği

 

 

BİTİRME ÇALIŞMASI KAPAK SAYFA FORMATI

 

BİTİRME ÇALIŞMASI KAPAK SAYFA ÖRNEĞİ

 

BİTİRME ÇALIŞMASI YAZIM KILAVUZU