ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ

 

İhsan Can Çetin 4 Ocak 1995 Kırıkkale doğumludur. Öğrenci ve İstanbul’da yaşamaktadır. İlk ve Orta öğrenimini Kırıkkale Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu ve Kırıkkale Atatürk Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesini kazanmıştır.2013-2014 döneminde İngilizce hazırlık eğitimi almış ve 2014 güz dönemi itibariyle Elektrik Mühendisliği bölümüne başlangıç yapmıştır.2015 Ağustos ayında Fransa’da uluslararası çalışma kampına katılmıştır. Kampın ardından interrail programıyla avrupada birçok ülkeyi trenle gezme fırsatı bulmuştur. 2016 yaz döneminde ise Tayland’da gönüllü ingilizce öğretmenliği yapmıştır. Radyoculuğu sevdiği için amatörce radyo yayını yapmaktadır. Liderlik,rusça dil ve kamp liderliği gibi eğitimler almıştır. Çeşitli kulüp ve derneklerde aktif olarak çalışmıştır. Kasım 2016 bölüm temsilcisi seçilmiş ardından fakülte temsilcisi ve son olarak şu an yürütmekte olduğu üniversite öğrenci konseyi başkan yardımcısı olmuştur.

 

Değerli Arkadaşlarım,

Ben 3.sınıf elektrik mühendisliği öğrencisiyim.Kasım ayında yapılan seçimde sizlerin kullandığı oylar sonucu öğrenci temsilcisi seçildim.Ardından bölümümüzü daha iyi temsil edebilmek için fakülte temsilcisi oldum.Daha sonra üniversite genelinde yapılan öğrenci konseyi seçimlerinde öğrenci konseyi başkan yardımcısı olup 2 eğitim yılı sürecek okul genelinde de bir sorumluluk almış bulunmaktayım.

Öğrenci temsilcisi, öğrenciler ile yönetim arasındaki iletişimi yürütmesi gereken sorumluluk sahibi öğrencidir.Öğrenci sorunlarını belirlemek ve bunun çözülebilmesi için yönetimle gereken iletişimi sağlamak mecburiyetindedir. Buna göre bölüm fakülte veyahut okul genelinde herhangi bir sorununuz isteğiniz olduğu takdirde bana ulaşmanız yeterlidir.Ayrıca öğrenci konseyi olarak taş bina A-2016’da odamız bulunmaktadır.Bizlerin aktif olarak çalışabilmemiz için sizlere ihtiyacımız vardır.Okul genelinde çalışmalarımız etkinliklerimiz bulunmaktadır.Bölümümüzde ki arkadaşlarında bu etkinliklerden en güzel şekilde yararlanmasını temenni ederim.Daha iyi bir bölüm, fakülte ve Yıldız Teknik Üniversitesi için sizlerin desteğini bekliyor,sosyal ve kariyerli bir eğitim öğretim dönemi diliyorum.

 

 

 

 

 

 

İhsan Can ÇETİN

+905066444595

cetinihsancan@gmail.com

ogrencikonseyi@yildiz.edu.tr

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Taş Bina A-2016 /İSTANBUL

 

 

Öğrenci Konseyi  Yönergesi-1

 

Öğrenci Konseyi  Yönergesi-2

 

Bölüm Lisans Öğrenci Temsilcisi Seçim Sonucu